سئو

سئو (SEO) چیست ؟

معادل انگلیسی این کلمه search engine optimization می باشد که در واقع با استفاده از قوانین و موادی که توسط موتور جستجوی مشخص شده است می بایست سایت به نحو مطلوب بهینه شود ، نمای وب با در نظر گرفتن 250 فاکتور در پروژه های بهینه سازی سایت های کارفرمایان خود و با بهره مندی از آخرین اطلاعات و منابع موجود که در سمینارها و همایش های تخصصی گوگل منتشر می گردد ، موفق به اخذ بیشترین رضایتمندی در پروژه های بهینه سازی سایت های خود گردیده ، بنابر آنچه ذکر شد جهت سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت می بایست تمام فاکتور های لازم در بهینه سازی سایت که توسط موتورهای جستجویی نظیر google مد نظر می باشد انجام گردد .

هدف از سئو چیست ؟

هدف از سئو سایت ، مطلوب نمایاندن سایت برای موتورهای جستجو می باشد به گونه ای که سایت در صفحه اول google مشاهده گردد ، لازم به ذکر است که پس از گذر مدت زمانی محدود و پس از انجام عملیات لازم و بیشتر جهت سئو سایت ، مبحث افزایش رتبه در سایت مطرح می گردد به گونه ای که شاهد نمایش سایت در سه گزینه اول و پس از آن در گزینه اول google خواهید بود . بنابراین پس از آنکه کاربران با توجه به در نظر گرفتن کالا و یا خدماتی که نیاز دارند در google موارد خود را جستجو می نمایند در ابتدا ، در نتیجه جستجو در صفحه اول 10 گزینه نمایش داده می شود که تمام افراد در ابتدا تمام سایت های صفحه اول را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهند که پس از هماهنگی موارد نیازمندی خود با سایت مورد بررسی اقدام به برقراری ارتباط جهت عقد قرار داد با شرکت مد نظر خود می نمایند . بدین ترتیب بهینه سازی سایت سبب افزایش بازدید کننده و پس از آن افزایش فروش می گردد.

اقدامات سئو به دو بخش تقسیم میشود :

1- سئوی داخلی : مجموعه از اقداماتی که باید در درون سایت انجام شود شامل بهینه سازی کلمات کلیدی ، مطالب ، عنوان ها ، تصاویر و ....

2- سئو خارجی : مجموعه ای اقدامات که در خارج از سایت انجام می پذیرد و شامل بهینه سازی لینک ورودی به سایت و لینک بیلندینگ ، سوشال مارکتینک ، سئوی محلی و ....

ماندن سایت شما در صفحه اول گوگل نیاز به زمان و صرف انرژی مناسب با توجه به میزان رقابت در زمینه کاری شما مشتریان گرامی میباشد .

لیست قیمت سئو

پایه

خدمات پایه
800
هزار تومان
  • بررسی سایت
  • بهینه سازی کلمات
  • آموزش های مرتبط برای ادامه روند بهینه سازی

پلن تضمینی

برای کلمات با رقابت متوسط و پایین
1500
میلیون تومان
  • بررسی سایت
  • بهینه سازی کلمات
  • تضمین سه کلمه

حرفه ای

کلمات با رقابت سنگین
نیازمند بررسی
  • پلن پایه
  • پلن استاندارد
  • فعایت های بیشتر